شارژر های جدید 100 واتی شیائومی

چهار شنبه 11 تیر 1399 41 بازدید کننده گروه آخرین اخبار

شارژر های جدید 100 واتی شیائومی

کارشناسان بر این عقیده هستند که در سال آیند گوشی های هوشمند مجهز به شارژرهای 100 و 120 واتی میشوند این بدان معناست که یک گوشی با باتری 4000 میلی آمپر در مدت 17 دقیقه شارژر کامل میشود. در همین راستا شیائومی اقداماتی انجام داده است و شارژر 120 واتی تولید کرده است.

 شیائومی در  سال گذشته،  شارژر سریع ۱۰۰ واتی را برای گوشی‌های هوشمند معرفی کرد مدتی بعد ویوو شارژر ۱۲۰ واتی را به‌نام Super FlashCharge معرفی کرد که  یک باتری چهار هزار میلی‌آمپری را در ۱۳ دقیقه شارژ می‌کند. باتوجه‌ به شایعه‌های اخیر این شرکت شارژر ۱۰۰ واتی را با گوشی برند بلک شارک به بازار عرضه کند. ویوو در سال آینده اولین گوشی گیمینگ خود را با شارژر ۱۲۰ واتی معرفی و عرضه می‌کند.


مشخصات من نمایش داده شود :
کد روبرو را وارد کنید :
شارژر های جدید 100 واتی شیائومیشیراز آنلاین مرکز فروش it واکسسوری7/1/2020کارشناسان بر این عقیده هستند که در سال آیند گوشی های هوشمند مجهز به شارژرهای 100 و 120 واتی میشوند ا... کارشناسان بر این عقیده هستند که در سال آیند گوشی های هوشمند مجهز به شارژرهای 100 و 120 واتی میشوند این بدان معناست که یک گوشی با باتری 4000 میلی آمپر در مدت 17 دقیقه شارژر کامل میشود. در همین راستا شیائومی اقداماتی انجام داده است و شارژر 120 واتی تولید کرده است. شیائومی در  سال گذشته،  شارژر سریع ۱۰۰ واتی را برای گوشی‌های هوشمند معرفی کرد مدتی بعد ویوو شارژر ۱۲۰ واتی را به‌نام Super FlashCharge معرفی کرد که  یک باتری چهار هزار میلی‌آمپری را در ۱۳ دقیقه شارژ می‌کند. باتوجه‌ به شایعه‌های اخیر این شرکت شارژر ۱۰۰ واتی را با گوشی برند بلک شارک به بازار عرضه کند. ویوو در سال آینده اولین گوشی گیمینگ خود را با شارژر ۱۲۰ واتی معرفی و عرضه می‌کند.5.0

دسته بندی خبرها

محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید شما اضافه گردید