چگونه در بازار رمز ارز ها سود کنیم

یکشنبه 28 شهریور 1400 502 بازدید کننده گروه اقتصاد

چگونه در بازار رمز ارز ها سود کنیم

چگونه در بازار سرمایه رمز ارز ها سود کنیم؟

بازار رمز ارز ها به شدت نوسانی است و مهم است که سرمایه گذاران در این حوزه با تحلیل و اطلاعات کافی دست به معامله گری بزنند

به گزارش شبکه شین همان طور که مجدد می دانید بازار رمز ارزها به شدت نوسانی است و مهم است که با تحلیل و اطلاعات کافی دست به معامله گری در این بازار بزنید. در این مطلب می آموزیم که چگونه از راهکارهایی برای تشخبص بهترین رمز ارزها استفاده کنیم.

ارزش معاملات

ارزش معاملات، همان طور که از اسم آن پیداست، مجموع ارزش کل معاملات انجام شده بر روی یک دارایی است.

سهامداران باید به دنبال رمز ارزی باشند که ارزش معاملات 24 ساعت گذشته اش حداقل 150 میلیون دلار بوده باشد.این موضوع باعث می شود تا رمز ارز مورد نظر هم نقدشوندگی مناسبی داشته باشد و هم احتمال پامپ و دامپ شدن آن توسط گروه های مختلف پایین بیاید.

بازدهی رمز ارزها

بازدهی گذشته یک دارایی تضمینی برای اینکه آن دارایی همیشه پربازده باشد نیست. ولی توجه به سابقه قیمت میتواند دلیلی برای بررسی بیشتر آن برای ما فراهم آورد.

الگوی شمع های ژاپنی (CANDLE PATTERN) در نمودار قیمت

توجه به الگوهای شمعی پس از تشخیص روند قیمت بسیار ضروری است. مثلا تشکیل الگوی پوشای صعودی هنگامی که قیمت پس از یک روند صعودی پر قدرت اصلاح نزولی تشکیل داده، سیگنالی برای ورود به معامله خرید است.

اندیکاتور SMA

اندیکاتور (10) SMA با شرط تقاطع صعودی با میانگین 20 روزه یکی از بهترین اندیکاتورها برای انتخاب رمزارزهایی است که احتمال افزایش قیمت دارند. سیگنال خرید وقتی صادر می شوند که میانگین متحرک ساده 10 روزه به صورت صعودی میانگین 20 روزه را قطع کند.

اندیکاتور MACD

سیگنال خرید توسط MACD زمانی صادر می شود که تقاطع صعودی خط MACD با خط سیگنال تشکیل شود.

بهتر آن است نتایجی که از طریق این راهکارها به دست می آورید به دقت و با توجه به فاکتورهای بنیادی تحلیل کنید و سپس اقدام به خرید کنید.


چگونه در بازار رمز ارز ها سود کنیمشیراز آنلاین مرکز فروش it واکسسوری9/19/2021چگونه در بازار سرمایه رمز ارز ها سود کنیم؟بازار رمز ارز ها به شدت نوسانی است و مهم است که سرمایه گذا... چگونه در بازار سرمایه رمز ارز ها سود کنیم؟بازار رمز ارز ها به شدت نوسانی است و مهم است که سرمایه گذاران در این حوزه با تحلیل و اطلاعات کافی دست به معامله گری بزنندبه گزارش شبکه شین همان طور که مجدد می دانید بازار رمز ارزها به شدت نوسانی است و مهم است که با تحلیل و اطلاعات کافی دست به معامله گری در این بازار بزنید. در این مطلب می آموزیم که چگونه از راهکارهایی برای تشخبص بهترین رمز ارزها استفاده کنیم.ارزش معاملاتارزش معاملات، همان طور که از اسم آن پیداست، مجموع ارزش کل معاملات انجام شده بر روی یک دارایی است.سهامداران باید به دنبال رمز ارزی باشند که ارزش معاملات 24 ساعت گذشته اش حداقل 150 میلیون دلار بوده باشد.این موضوع باعث می شود تا رمز ارز مورد نظر هم نقدشوندگی مناسبی داشته باشد و هم احتمال پامپ و دامپ شدن آن توسط گروه های مختلف پایین بیاید.بازدهی رمز ارزهابازدهی گذشته یک دارایی تضمینی برای اینکه آن دارایی همیشه پربازده باشد نیست. ولی توجه به سابقه قیمت میتواند دلیلی برای بررسی بیشتر آن برای ما فراهم آورد.الگوی شمع های ژاپنی (CANDLE PATTERN) در نمودار قیمتتوجه به الگوهای شمعی پس از تشخیص روند قیمت بسیار ضروری است. مثلا تشکیل الگوی پوشای صعودی هنگامی که قیمت پس از یک روند صعودی پر قدرت اصلاح نزولی تشکیل داده، سیگنالی برای ورود به معامله خرید است.اندیکاتور SMAاندیکاتور (10) SMA با شرط تقاطع صعودی با میانگین 20 روزه یکی از بهترین اندیکاتورها برای انتخاب رمزارزهایی است که احتمال افزایش قیمت دارند. سیگنال خرید وقتی صادر می شوند که میانگین متحرک ساده 10 روزه به صورت صعودی میانگین 20 روزه را قطع کند.اندیکاتور MACDسیگنال خرید توسط MACD زمانی صادر می شود که تقاطع صعودی خط MACD با خط سیگنال تشکیل شود.بهتر آن است نتایجی که از طریق این راهکارها به دست می آورید به دقت و با توجه به فاکتورهای بنیادی تحلیل کنید و سپس اقدام به خرید کنید.5.0
محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید شما اضافه گردید